Ã–VRIGT / Musikinstrument / Elgitarrer 5897749

nr 589 7749

Elgitarrer

3 st, bla. Burswood & Gaytone

Kondition: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 29 juni 2009
kl 17:04:06

26/6 12:47:42 1      Vinnande bud